,,Sny Morfeusza” – K.N.Haner [Recenzja gościnna]

Zapraszam na kolejną recenzję gościnną:) Tym razem Ela zrecenzowała dla Was „Sny Morfeusza” K.N.Haner.

snymor-2„Sny Morfeusza” to książka pełna pasji i namiętności, jest tak samo podniecająca, jak wzruszająca. Nie jest to powieść, o której szybko się zapomina. Autorka postarała się, żeby czytelnik wyczekiwał kolejnego tomu z niecierpliwością i udało jej się to. Mroczna tajemnica Adama aż prosi się o odkrycie, a burzliwy związek bohaterów ani przez chwilę nie jest prosty i przewidywalny. Po przeczytaniu ostatniej kartki, byłam cholernie zła na autorkę, że w takim momencie skończyła, co podsyca jeszcze bardziej oczekiwanie na kolejna część….

Tajemniczy, przystojny, konkretny i bardzo męski Adam vel Morfeusz oraz piękna, szczera, trochę roztrzepana Cassandra – czy mogą tak na prawdę być razem? A jeśli tak, to na jakich zasadach? Jakie tajemnice skrywa Adam i czy Cassandra zdoła przebić się przez jego twardą, męską skorupę? Czy rozgryzie go i nieco złagodzi? A czy on będzie w stanie do końca jej zaufać?

Dla Cassandry to nowy kraj, nowe miasto, nowe mieszkanie z dala od opiekuńczych rodziców, a przede wszystkim od wymagającego ojca. Nowa praca z najbardziej pociągającym, a jednocześnie najbardziej opryskliwym i tajemniczym szefem, który działa na nią jak narkotyk, uzależniając i sprawiając, że ciągnie ją do niego coraz bardziej, mimo bólu (fizycznego i psychicznego), ciągłej irytacji i nerwów.

Adam prezesuje w wielkiej, bogatej firmie, a równocześnie zajmuje się tajemniczymi sprawami w mrocznych klubach, w których nie ma miejsca na sentymenty i jakiekolwiek uczucia. Liczą się same doznania seksualne i czysty pociąg fizyczny, kobiety natomiast traktuje jak kolejne obiekty do przetestowania, następnie odstawione na bok i zupełnie zapomniane.  Wyjątek stanowi pewna blondynka, która wciąż tkwi w jego myślach, mimo to, iż jednocześnie ogromnie go drażni, denerwuje i w jego mniemaniu droczy się z nim i pogrywa.

Między Cassandrą a Adamem budzi się ogromna namiętność i wielki pociąg seksualny, praktycznie niemożliwy do ujarzmienia. Nie przeszkadza im to, że jest on jej szefem bardzo wymagającym i ich relacje powinny raczej pozostać tajemnicą (nie tylko ze względu na stosunki służbowe). Spędzają ze sobą wiele namiętnych chwil, czasami pełnych czułości, innym razem pełnych gniewu, a nawet bólu. W każdych momentach iskrzy między nimi, jednak nic nie jest oczywiste i nie wiadomo, czy jest to bardziej miłość czy może nienawiść…

Z całego serca i z pełną premedytacją, mogę ją tylko polecić! A mi pozostaje tylko czekać na kontynuację….

img_0073

Premiera książki 03.07.2016r.

Za udostępnienie egzemplarza książki do recenzji serdecznie dziękuję marce
Editio Red13418770_914959325296671_5680801714590854613_n
Premiera kontynuacji ,,Snów Morfeusza” – ,,Koszmar Morfeusza” już 7 lutego 2017!

15542016_1225735300838724_3494639513960844445_n


Zapraszam na FB ,,Miłość do czytania”
(kliknij poniżej)

FB Miłość do czytania

Zapraszam na IG ,,Miłość do czytania”
(kliknij poniżej)

IG Miłość do czytania

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s