Zapowiedź patronacka! ,,Szczęście od jutra” Anna Balińska

Z przyjemnością informuję, iż blog ,,Miłość do czytania” objął patronatem medialnym powieść Anny Balińskiej „Szczęście od jutra”. Premiera książki będzie miała miejsce w maju na Targach Książki w Warszawie (18-21.05.2017)!

okl1

„Szczęście od jutra” to powieść, w której główną bohaterką jest Hanna Miller, kobieta przed trzydziestką, żyjąca w małym mieście, kompletnie nie wierząca w szczęście. Hania pracuje w firmie reklamowej, której nie lubi, żyje w związku z niewiernym mężem, tęskni za rodzicami, którzy od wielu lat podróżują po świecie oraz przyjaciółką Ilką, która jest stewardessą. Na dodatek Hania poznaje Jakuba, przystojnego DJ, zakochanego po uszy w swojej żonie i córeczce. Niestety sielanka Jakuba nie trwa długo, a nagła śmierć żony, sprawia, że mężczyzna traci grunt pod nogami. To że Hanka dostrzega wokół wyłącznie same tragedie, a jej osobiste życie zupełnie nie przypomina pięknej bajki, sprawia, że Hanka jest pewna jednego: szczęścia nie ma, nie istnieje. Gdy już godzi się ze swoją smutną przyszłością, na jej drodze pojawia się Adam, mężczyzna po przejściach, który w pełni rozumie Hannę i który pragnie w pełni przejąć na swoje barki ciężary jej życia. Niestety Ewa, była żona Adama oraz Giżyński, szef Hani, a zarazem jej teść, robią wszystko, aby zniszczyć to, co zrodziło się między Hanną i Adamem. Co o tym wszystkim sądzi Jakub, bliski przyjaciel Hanki? Czy Przemek, mąż głównej bohaterki, zniknie i pozwoli, aby ułożyła sobie życie u boku Adama, czy jednak nie odpuści i będzie walczył o miłość żony? Co jeśli osoba, której Hania potrafiła zaufać, okaże się podłym kłamcą i draniem? A co jeśli wszystko zacznie się układać i nagle ironiczne oblicze szczęścia zaśmieje się głośno, niosąc za sobą wypadek oraz samobójstwo? Czy Hani uda się uwierzyć w szczęście? Być może od jutra….

„Szczęście od jutra” to powieść obyczajowa zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wątek miłosny przeplata się z kryminalnym. Szczęście miesza się z tragedią, a łzy radości w każdej chwili mogą zamienić się w czarną rozpacz. „Szczęście od jutra” to historia o prawdziwym życiu, to sytuacje, które mogą spotkać każdego z nas. Szczęście dla każdego? Jasne, ale od jutra…

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro 

logo

Już wkrótce recenzja i konkurs, w którym będziecie mieli możliwość wygrania
tej właśnie powieści! 🙂

12509165_964166503663072_5917209231220751446_n-230x300

Anna Balińska – Pochodzi z Iławy, miasta nad Jeziorem Jeziorak. Z wykształcenia jest Mediatorem Rodzinnym. Ukończyła Uniwersytet Warmińsko- Mazurski w Olsztynie. Z zawodu jest Informatorem Turystycznym w Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Z miłości właścicielka psa- znajdy Floriana. Z pasji pisarka. Od lat pisała do szuflady, lecz dopiero w 2016 r. zdobyła się na odwagę, aby wydać swoją pierwszą powieść.
8. marca 2016 r. odbyła się premiera debiutanckiej powieści obyczajowej autorki „Pod pelargoniowym balkonem” wydana przez Literackie Wydawnictwo Białe Pióro z Warszawy.

1a56a9646303d1ee5d480f7e3d4f6d0c

Zachęcam do odwiedzenia bloga autorki: http://annabalinska.blog.pl oraz strony konwenanse.blog.pl, gdzie w subiektywny sposób (niekoniecznie o konwenansach :) ) Anna Balińska pisze o tym, co myśli, co czuje i widzi.

Żródło: http://annabalinska.blog.pl/


Zapraszam na FB ,,Miłość do czytania”
(kliknij poniżej)

FB Miłość do czytania

Zapraszam na IG ,,Miłość do czytania”
(kliknij poniżej)

IG Miłość do czytania

3 uwagi do wpisu “Zapowiedź patronacka! ,,Szczęście od jutra” Anna Balińska

  1. Sięgam czasami po powieści młodzieżowe. Zdarza się też, że w moje ręce trafiają historię o dojrzałych ludziach. Nie będę jednak ukrywać, że najlepiej czyta mi się książki, w których bohaterowie są mi bliscy wiekowo. Łatwiej jest mi wtedy ich zrozumieć. Dlatego też z pewnością sięgnę po tę propozycję. Tym bardziej, że okładka jest przecudowna!!!
    Pozdrawiam, Ania 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s