Kącik rodzinny #2 – Puzzle podróżnicze Beaty Pawlikowskiej

Pogoda nadal nas nie rozpieszcza, więc najwyższy czas na puzzle! Tym razem bawimy się puzzlami projektu Beaty Pawlikowskiej, wydanymi przez Edipresse Książki.

Beata Pawlikowska o swoich podróżach dookoła świata opowiada w książkach i fotoreportażach. Teraz prezentuje autorskie Puzzle podróżnicze, które pozwolą całej rodzinie przenieść się w najdalsze zakątki naszej planety. Wystarczy ułożyć 60 elementów, by odkryć niezwykłą fotografię wykonaną przez Beatę Pawlikowską podczas jednej z jej licznych wypraw.

Na dzieci i rodziców czekają następujące wzory: Brazylia – Popołudnie w dżungli amazońskiej; Indie – Na ulicach starej części Varanasi; Japonia – Śnieżne małpy w Jigokudani; Kambodża – Opiekun słoni w Angkor Vat; Peru – Andyjskie lamy w wełnianych czapeczkach.

puzzle

Razem z dziećmi układaliśmy wzór Indie – Na ulicach starej części Varanasi.

IMG_7297

Mimo, iż obrazek nie przedstawia bohaterów z bajki Kraina Lodu, ani też kucyków Pony, dzieci z zapałem wzięły się do zabawy. Obrazek nie należy do najłatwiejszych, ale od czego są wyzwania? 🙂 Dzięki pięknym, wyraźnym kolorom bardzo szybko uporałyśmy się z puzzlami. Fotografia dziewczynki z Indii byłą świetnym pretekstem do pokazania dzieciom gdzie leżą Indie na mapie oraz opowiedzenia co nieco o tym kraju niesamowitych kontrastów społecznych.

Puzzle są odpowiednie dla dzieci od trzeciego roku życia. Ich układanie pomaga rozwijać wyobraźnię przestrzenną, sprawność manualną i cierpliwość. Barwne i atrakcyjne wizualnie zdjęcia przyciągają uwagę, wzbudzają ciekawość i zachęcają do zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Ułożone puzzle można umieścić w ramce i stworzyć galerię pięciu fotografii z różnych miejsc świata, idealną do dziecięcego pokoju.

IMG_7296

Puzzle zawierają wirtualne galerie dodatkowych fotografii Beaty Pawlikowskiej, które przybliżą najmłodszym egzotyczne zakątki świata. Ekskluzywne materiały multimedialne są dostępne w aplikacji Tap2C po zeskanowaniu oznaczonego zdjęcia. Tap2C to aplikacja mobilna, umożliwiająca dostęp do wszystkich funkcji interaktywnego druku, m.in. galerii fotografii i filmów czy kuponów rabatowych, które można pobrać bezpośrednio z materiałów drukowanych. Aplikację można pobrać bezpłatnie z Google Play i AppStore. Edipresse Książki korzysta z aplikacji Tap2C w swoich projektach.

IMG_7297

IMG_7298

 

 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s