,,Until November” – Aurora Rose Reynolds [Recenzja gościnna]

until-november-b-iext50897869,,Until November” to pierwsza z serii książek autorstwa Aurory Rose Reynolds. Już sama okładka wywołała u mnie ogromną chęć jej posiadania…
To historia kobiety, która mimo młodego wieku ma za sobą kilka niezbyt miłych przeżyć: specyficzna relacja z matką, brak kontaktów z ojcem oraz tajemniczy i mroczny wypadek, który zaważył o jej wyprowadzce z Nowego Jorku.

W konsekwencji November przyjeżdża do Tennessee, by zamieszkać ze swym ojcem, z którym wcześniej kontaktów wzbraniała jej matka. Ta zresztą niespecjalnie przejmowała się córką, która przed przeprowadzką została napadnięta i pobita. Widmo tych wydarzeń prześladuje ją nawet w Tennessee
.

Dziewczyna bardzo szybko poznaje Ashera – charyzmatycznego i zdecydowanego faceta, który z początku, pozornie nie darzy jej sympatią, wkrótce jednak uczucie bierze nad nim górę.

Relacja ta nie zapowiada się najlepiej, jednak z czasem okazuje się, że są dla siebie czymś więcej niż tylko znajomymi. Mimo wielu różnic w charakterach, nie potrafią opanować wzajemnego przyciągania. Asher to połączenie dominującego macho, z pewnym siebie przystojnym mężczyzną. Wie czego chce – nieustępliwy, uparty, opiekuńczy i czuły. November z kolei jest słodką, małą kobietką, troszkę nieśmiałą i zakompleksioną, a jednocześnie upartą i niezwykle uczuciową. Mimo pozorów jest jednak dziewczyną z charakterem – zadziorną i niedającą sobie w kaszę dmuchać. 

I choć niewiele będzie miała do powiedzenia w tym w starciu, ich wzajemne relacje są po prostu urocze. 

Książka jest lekką i całkiem zabawną historią. Troszkę zdziwiła mnie prędkość zakochiwania się w sobie głównych bohaterów. Nie dając sobie czasu na wzajemne poznanie, szybko wspólnie zamieszkali…
Książka zawiera również wątek kryminalny, który był bardzo poboczny i delikatnie rozwinięty, aczkolwiek całkiem przyjemnie urozmaicił akcję. 

 „Until November” to zmysłowa oraz namiętna historia, która zauroczy magią miłości. Jeśli szukacie lekko urozmaiconego, nienudnego romansu, książka ta na pewno Wam się spodoba.

[Recenzja gościnna Eli]

until

Wydawnictwo Editio Red

editiored_png

Premiera: 06 PAŹDZIERNIKA 2017

Zapraszam na FB ,,Miłość do czytania”
(kliknij poniżej)

FB Miłość do czytania

Zapraszam na IG ,,Miłość do czytania”
(kliknij poniżej)

IG Miłość do czytania

Reklama

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s